OPTIKA VERDE ZAOSTRENÉ NA VÁŠ ZRAK

Sme malá a samostatná firma, naša predajňa sa nachádza priamo v centre Martina na pešej zóne. V predajni Vás ochotne obslúži skúsený a odborne vyškolený personál, ktorý má k dispozícii moderné technické vybavenie nielen na samotné zhotovenie dioptrických okuliarov, ale hlavne na presné vymeranie údajov pre ich centráciu. Toto zaručuje, že každé okuliare sú zhotovované individuálne, na mieru, pre konkrétneho zákazníka a ich budúceho nositeľa.

Ponúkame nielen široký výber okuliarových rámov a iného doplnkového tovaru, ale zameriavame sa hlavne na poradenstvo pri výbere najvhodnejších okuliarov a okuliarových šošoviek (skiel), všetko s ohľadom na individuálne potreby a predstavy našich zákazníkov.

POMÔŽEME VÁM!

Pracujete veľa pri počítači? Máte administratívnu prácu a bolia vás oči z neustáleho preostrovania medzi dokumentami a monitorom? Myslíte to so športom vážne a chcete vidieť ešte ostrejšie? Pomôžeme Vám!

ZÍSKAJTE NOVÉ OKULIARE BEZ ČAKANIA.

Zastavte sa u nás v Martine na námestí na ul. M.R.Štefánika 48 (v bývalých priestoroch kníhkupectva Martinus) alebo nám zavolajte na číslo: 043 / 42 22 225

UŽ VIAC AKO 17 ROKOV SA STARÁME O VÁŠ DOKONALÝ ZRAK.

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky 043 / 42 22 225